Ağrısız Vücudun Anahtarı Gtos Terapi

Bel, boyun, diz ağrıları, kireçlenme ve bunun gibi bir çok ağrı şikayetlerine gtos terapi ile son verin! Kas ve iskelet sistemini oluşturan tüm doku rahatsızlıklarında ameliyatsız, deri altına girilmeden tek seansta sizi ağrılarınızdan kurtaracak hatta ameliyattan vazgeçirecek bu yeni metod olan gtos terapi uzman bir fizyoterapist tarafından uygulanması gereken bir tedavi yöntemi. Yaklaşık 15 yıllık geçmişi olan bu terapi sistemini, Boston Üniversitesi nöroloji bilim dalı bölüm başkanı Prof.Dr.R.Whitney 21.yüzyılın tedavisi olarak belirtmiştir.

Ağrılardan Kurtulmanın En Zahmetsiz Yolu

Etkinliği Boston Üniversitesi tarafından onaylanmış her ağrıya uygulanabilen gtos terapi, hiç bir yan etki göstermeden tamamen manuel, el ile yapılan bir uygulama. İğne, ilaç, ışın vb. alışıla gelmiş, daha önce defalarca uyguladığınız ve sonuç alamadığınız yöntemlerden çok daha basit ve bir o kadar etkili bir yöntem. Gtos terapi, bel fıtığı, bel bölgesi kanal daralması, siyatik, boyun fıtığı, omurga disk kireçlenmeleri gibi iskelet ve kas sisteminde gerçekleşen tüm ağrılarda ve dahası menisküs, tendon yırtığı gibi spor sonucu oluşan yaralanmalarda da uygulanabilir.

Kalıcı Çözüm Gtos Terapi

Gtos terapinin tek seansta uygulanıyor olması akıllara kalıcı bir çözüm müdür sorusunu getiriyor. Evet, gtos terapi kalıcı bir çözümdür ve ağrınız tedavi edildikten sonra ilerleyen zamanlarda vücudunuzun çeşitli yerlerinde yanlış hareket veya kazalardan oluşan diğer ağrılarınız için de tekrar uygulanabilen güvenilir bir yöntemdir. Özellikle GTOS Terapi’nin diğer holistik (bütüncül) fizyoterapi metotlarımız arasında yer alan; osteopati, fizyoterapi ve rehabilitasyon, egzersiz, psikonöroimmünoloji ve manuel terapi ile birleşmesi bu kalıcı iyileşmeyi dahada sağlamlaştırmaktadır.

Nasıl Uygulanır?

Gtos terapi, alanında uzman gtos terapist eğitim sertifikası almış fizyoterapistler tarafından uygulanmalıdır. Özgün patentli bir cihazla, yarı mekanik olarak el ile uygulanan bir yöntemdir. Uygulama süresi terapistin ön görüşüne ve hasta durumuna göre değişmektedir. Tedavi protokolleri uygulaması sonrası ağrılarınızdan tamamen kurtulmuş olsanız dahi holistik bütüncül tedavi yaklaşımıyla fizyoterapistin verdiği egzersiz programına da uyularak kronik ağrılara ve oturma bozuklukları gibi sorunlara da çözüm bularak tedavi efektif olarak uygulanmış olur.

Kimlere Uygulanabilir

Gtos terapi, ağrıları kronikleşmiş, daha önce ameliyat olmuş hastalarda, hamilelerde, duruş bozukluğundan kaynaklanan ağrılarda, şeker ve/veya tansiyon hastaları gibi tüm hastalarda rahatlıkla uygulanabilir.bir soru sorun


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi