Bütüncül Terapide Etkili Yöntemlerden Biri Olan GTOS Terapi

Bugün, mutluluğun anahtarı sağlıklı ve zinde bir yaşama sahip olmaktan geçiyor. Bilinçli her insan beden sağlığının ne derece önemli olduğunun farkında. Çağımızda bizi yorarak zamana yenik düşüren tüm uyarıcılara karşı önlem alabilmemiz için birçok teknik de kullanılıyor. Sade ve mutlu yaşamın sırrını keşfetmeye çalışan uzmanlar, sağlıklı bedenlere sahip olmamız için de farklı tekniklere yönelik çalışmalar yapıyor. GTOS terapi de günümüzde birçok insanın tercih etmeye başladığı bu özel teknikler arasında dikkat çekiyor.

Kas Ağrılarına GTOS Terapi Son Veriyor

GTOS terapi, kas lifleri ile tendonlar arasında yer alan bağ dokuda yaşanan rahatsızlıkları kendine özgü ve kesin sonuca odaklı bir yöntemle çözüme kavuşturuyor. Işın, iğne ya da ilaç kullanmadan kendine özgü bir yöntemle kas ağrılarını gideren GTOS terapi, cilt üzerinden uygulanan bir manuel terapi. Yoğun çalışma temposundaki hemen hemen herkesin şikayeti olan bel ve boyun ağrıları için önerilen GTOS terapi, aynı zamanda diz ağrıları ve kireçlenmeye bağlı problemlerin çözümü için de tercih ediliyor. Uzman bir GTOS terapist desteği ile tek seansta sonuçları hissedilen bu yöntem, her geçen gün daha çok kişi tarafından çözüm yolu olarak değerlendiriliyor.

Şikayetlerinizin Sona Ermesi için Mutlaka Uzman Bir GTOS Terapistten Destek Almalısınız

Uzman bir GTOS terapist desteği ile uygulanması gereken bu yöntem sonucunda ağrılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Alanında yetkin, GTOS terapist unvanlı bir fizyoterapistle gerçekleştireceğiniz terapi sonucunda sağlığınızı tehlike altına alacak bir problemle de karşılaşmazsınız. GTOS terapi uygulamasında, patentli ve tedavinize uygun cihazları kullanacak olan, gerekli yetkinliğe sahip GTOS terapist, uzman bir fizyoterapist olarak sizi kısa sürede şikayetlerinizden kurtarır. Ayrıca, tercih edeceğiniz terapinin holistik fizyoterapi olarak adlandırılan, bütüncül fizyoterapi yaklaşımı ile uygulanması da son derece önemli.

Bütüncül (Holistik) Fizyoterapi Yaklaşımına Sahip Bir GTOS Terapist ile Geçici Değil, Kesin Çözüme Ulaşın

Şikayetlerinize geçici çözüm önerileri bulmak yerine, kısa sürede kesin sonuca ulaşmayı tercih etmelisiniz. Bunun için öncelikle sizi tüm bedeninizle birlikte tanıyacak ve sorunların kaynağına doğrudan ulaşacak bir fizyoterapistten destek almalısınız. Bütüncül (holistik) yaklaşımın gereği olarak farklı şikâyet noktalarının da bilincinde olan uzman bir fizyoterapist, size farklı tedavi yöntemleri de önerir. Klasik bakış açısıyla ve geleneksel yöntemlerle, dar bir alandaki tedaviye odaklanan yaklaşımlar bedensel bütünlüğü doğru olarak değerlendiremez.

Bu durumda bütüncül (holistik) fizyoterapi yaklaşımı, bedeninizi bir bütün olarak ele alırken, hastalıkların kaynağını bulmaya yönelik doğru adımlar atılmasını sağlar. İnsan psikolojisini ve anatomik yapısını da değerlendiren bütüncül (holistik) yaklaşım için alanında uzman bir fizyoterapistten destek almak gerekir. Psikonöroimmünoloji, osteopati, fizyoterapi, manuel terapi, egzersiz alanlarında da çalışmalar yapan Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin GTOS terapi uygulamasında, tüm bu alanları birlikte değerlendirerek daha kalıcı bir etkiye ulaşılmasını hedefliyor. Sezgin, fizyoterapi ve rehabilitasyon, osteopatik terapinin yanı sıra ortopedik manipulatif terapi, struktural integration terapi konularında da hastalarına çağdaş yönetmelerle yardımcı olmaya devam ediyor. Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin, güncel akademik gelişmeleri de yakından takip ederek tedavilerinde bu uygulamalara mutlaka yer veriyor.

Bütüncül (holistik) yaklaşımla tedavinin önemine dikkat çeken Sezgin, böylece sebebini bilemediğimiz ancak hayatımızı olumsuz anlamda etki altına alan tüm rahatsızlıkların kaynağına daha hızlı ve etkili bir şekilde müdahalenin mümkün olduğunu belirtiyor. Ağrılardan zahmetsizce kurtulmanın ve kalıcı tedavinin yolu için güvenilir bir yöntem olarak GTOS terapiyi öneren Uzman Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin ile iletişime geçerek konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.bir soru sorun


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi