Evet Neden Ortopedik Tabanlık?

Anatomik duruş bozukluğu günümüzde en büyük sağlık sorunlarından biri. Daha büyük sorun ise; çoğu kimsenin bunun bir sorun olduğunu dahi bilmiyor olması. Dünyada her 4 kişiden 3’ünün yere doğru şekilde basmıyor olması ve anatomik duruş bozukluğundan kaynaklı yürüyüş bozukluğuna sahip olması, bazı fizyolojik rahatsızlıklara da neden olabilmekte veya var olan kronik ortopedik rahatsızlıkları daha ciddi boyutlara taşıyabilmektedir.

Buna rağmen kimse bu durumun bir sorun olduğunu kabul etmiyor ve bunun için gereken yöntemleri uygulama hassasiyeti göstermiyor. Oysaki, sosyal yaşamı ciddi şekilde etkileyen bu sorunun çözümü oldukça kolay. Footbalance, ortopedik yürüyüş bozukluklarını ortadan kaldıran ve yere daha “sağlam” basmayı sağlayan harika bir tabanlık. Peki Footbalance neden kullanılmaya değer? İşte nedenleri…

Yürüyüş Bozukluklarını Ortadan Kaldırarak Eklemlerinize Binen Yükü Azaltın!

Ortopedik yürüyüş bozuklukları, eklemleri en fazla etkileyen durumlardan biridir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Footbalance ortopedik tabanlık kullanılabilir. Footbalance, hem yürüyüş bozukluklarını ortadan kaldıracak hem de sosyal yaşamınıza olan olumsuz etkisini minimal düzeye indirecek. Üstelik sadece sizin ayaklarınıza özel olarak tasarlanacak olan kişiye özel tabanlık sayesinde, ayaklarınızın şekil bozuklukları ve yanlış yürümeden kaynaklanan yana yatık durumu da ortadan kalkacak. Sadece 10 dakikada özel teknoloji ile size özel olarak tasarlanacak bu tabanlıkları hemen kullanarak etkisini görebilirsiniz.

Daha Özgüvenli Hareket Edin!

Yürümek, koşmak, zıplamak… Ortopedik rahatsızlıklara sahipseniz, bunları yapmak imkansız ve hatta işkenceye dönüşebilir. Ama hem tedavi edici hem de ayaklarınızı rahat ettirici Footbalance ortopedik tabanlık sayesinde artık bunların hepsini özgür bir şekilde yapabileceksiniz. Ayaklarınıza herhangi bir zararı olmayan ve sizi rahatsız etmeyecek olan Footbalance ile rahatı ve rahatlığı deneyimleyeceksiniz. Daha önce hiç hissetmediğiniz rahat yürüyüşü ve rahat koşuları bu özel tabanlık sayesinde keşfedeceksiniz. Antrenman, spor ve diğer aktiviteleriniz için de ihtiyacınız olan tek şey Footbalance ortopedik tabanlık.

Footbalance Ortopedik Tabanlık Teknolojisi

Finlandiya’nın Footbalance şirketi tarafından inovatif yani yenilikçi bir ürün olarak piyasaya sürülen ve çok kısa sürede dünyanın en çok tercih edilen medikal ürünleri arasına giren Footbalance ortopedik tabanlık, ısı teknolojisi sayesinde ayaklarınıza göre tasarlanmaktadır. Sadece birkaç dakikada kişiye özel tabanlık olarak hazır hale getirilen bu tabanlıklar; eklem, kas, doku ve sinir ağrılarına son vermektedir. Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin ile birlikte bu ortopedik tabanlığı test edebilir ve özel kullanım sürecini detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Yürüyüş bozukluklarının tedavisinde ve ortadan kalkmasında Footbalance ortopedik tabanlık tercih edebilir ve fizyoterapistiniz ile nasıl kullanabileceğinize birlikte karar verebilirsiniz. Kullanım talimatları, sürecin takibi, ortopedik sorunların hangi özel yöntemler ile birlikte ortadan kalkacağı ve Footbalance ile ilgili diğer tüm detayları öğrenmek için Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin ile hemen iletişime geçebilir, ayaklarınız ve sağlığınız için en iyi seçimi yapabilirsiniz. FootBalance yenilikçi teknoloji tabanlıkların fizyoterapist gözüyle holistik ( bütüncül ) olarak değerlendirip egzersizler ile kombine bir şekilde sunulması tabanlık konusunda ki başarımızı fazlasıyla arttıran bir diğer sebep ve yaklaşımdır. Sağlıklı günler.bir soru sorun


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

close-link
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara
Yol Tarifi