fbpx

İstanbul Bakırköy Fizyoterapi Merkezimizi Tanımak İster Misiniz?

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında hizmet sunan Ahmet Burak Sezgin Holistik Sağlık Hizmetleri, İstanbul Bakırköy’deki fizyoterapi merkezinde faaliyetlerini sürdürüyor. Hastalarını, güvenilirliği kanıtlanmış yöntemlerle buluşturan Bakırköy Fizyoterapi Merkezi, her yaştan birey için profesyonel fizyoterapi hizmeti veriyor.

İstanbul fizyoterapi kurumları arasında saygınlık kazanan merkez, “Sağlıkta Bütüncül Bakış” mottosuyla akademik, etik ve ahlaki sağlık ilkelerini referans alarak; kanıta dayalı tıp hizmetleri sağlıyor. Fizyoterapi konusunda global gelişmeleri takip eden kurum, İstanbul fizyoterapi merkezleri içinde öncü hizmetlerini sürdürüyor.

ABS Holistik Sağlık Hizmetleri’nden Kimler Yararlanabilir?

Fiziksel zorlanmaya maruz kalan, günlük aktivitelerinde kısıtlılık yaşayan, hekim tarafından tanı ve teşhisi koyulmakla birlikte; aynı zamanda fizyoterapiye uygun tüm hastalar, Bakırköy Fizyoterapi Merkezi bünyesindeki hizmetlerden yararlanabiliyor. İstanbul fizyoterapi hastaları dışında, ülke genelindeki tüm hastalar, sağlık merkezine başvurabiliyor.

Tedavi Süreci Nasıl Sürüyor?

Bakırköy Fizyoterapi Merkezi, hizmet vermeye başlamadan önce kişilerin şikayetlerinde tanı ve teşhisin hekim tarafından koyulmuş olmasını ön şart olarak gerekli görüyor. Tanı ve teşhis almış hastalara hizmet veren Bakırköy Fizyoterapi Merkezi, hastaların doğuştan veya sonradan gelişen akut ya da kronik fiziksel yetersizliklerinin fizyoterapiyle düzeltilebilmesini hedefliyor. Tüm terapilerini kişiye özel sunan kurum, her hastaya özel program hazırlıyor. Uyguladığı programlar dahilinde; aile, okul ve kurum odaklı planlamalar yapmayı ihmal etmeyen merkez, bu şekilde rehabilitasyon sürecini de hızlandırmayı amaçlıyor.

ABS Holistik Sağlık Hizmetleri’nde Sunulan Tedaviler

Gelişmiş yöntemlerle deneyimlerini hastalara aktaran Bakırköy Fizyoterapi Merkezi’nde başta fizyoterapi ve rehabilitasyon olmak üzere; osteopatik terapi, psikonoroimmunoloji, ortopedik manipulatif fizyoterapi, GTOS Terapi ve Footbalance ortopedik medikal tabanlık  yöntemleri sunuluyor. İstanbul fizyoterapi tedavi seçenekleri konusunda dünya standartlarını yakalarken; modern teknik imkanlarla donatılan klinikte, hastaların fiziksel rahatsızlıklarını gidermek için multidisipliner çalışma ilkesiyle hizmet veriliyor.

ABS Holistik Sağlık Merkezi’nin Hizmet Kapsamı

Sadece ülke genelinde değil, dünya çapında bir marka haline gelmeyi hedefleyen Bakırköy Fizyoterapi Merkezi, kusursuz bir takım çalışmasıyla hizmet veriyor. Kurucu ve yöneticisi Uzman Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin başta olmak üzere; deneyimli uzman kadrosuyla hizmet sunan Bakırköy Fizyoterapi Merkezi, hafta içi 09:00 – 17:00, cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasında hasta kabul ediyor.

Hasta Odaklı Çalışma Prensibi

İstanbul fizyoterapi merkezleri arasında ABS Holistik Sağlık Hizmetleri, hastalara olan yaklaşımıyla farkını gösteriyor. Çünkü Bakırköy Fizyoterapi Merkezi, hasta ile olan ilişkinin temelinde güveni esas alıyor. İstanbul fizyoterapi merkezleri arasında, güvenlik ve hasta haklarına özen gösteren öncü kurumlar arasında bulunan kurum, hem hasta hem de hasta yakınlarının yaşadıkları tedavi sürecini en konforlu şekilde tamamlaması için hasta odaklı çalışma ilkesiyle görev yapıyor. Hasta hakları ile hasta mahremiyetinin öncelikli değerleri arasında kabul eden sağlık kurumunda; hasta güvenliği için hijyen kurallarına da maksimum düzeyde önem veriliyor.

Hasta ve yakınlarına sağladığı terapi konforuyla İstanbul fizyoterapi hizmeti sunan kurumlar arasında fark yaratan merkezden dilerseniz siz de randevu alabilirsiniz. İstanbul fizyoterapi klinikleri içinde bütüncül hizmet anlayışıyla çalışan kurum hakkında detaylı bilgiye web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

    close-link
    WhatsApp WhatsApp
    Hemen Ara
    Yol Tarifi