Skip to main content

ABS Fizyoterapi ve Rehabilitasyon merkezimiz İstanbul Bakırköy ilçesinde 2017 yılından beri hizmet vermektedir.

  • Evrensel ve kültürel değerler ışığında,
  • Hasta haklarına saygı duyan,
  • Sürekli öğrenme ve gelişme ilkesiyle çalışan,
  • İletişim becerilerine sahip,

Ve Dünya standartlarına uygun; akademik, bilimsel ve güncel fizyoterapi metotları ışığında yetkin uzman fizyoterapist ekibiyle profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bakırköy Fizyoterapi Merkezi

Bakırköy fizyoterapi merkezi olarakta online platformlarda sık olarak aranan merkezimiz yüksek başarı oranıyla ciddi hasta-danışan referanslarına sahiptir. Gelişen teknoloji ve digital platformlarda sağlık alanında dahi insanlar ciddi referanslar ararlar. ABS Fizyoterapi ve rehabilitasyon merkezi her yönüyle şeffaf, etik ve yüksek başarı oranına sahip referanslarıyla siz değerli danışan-hastalarına kaliteli hizmet vermektedir.

Bakırköy Fizik Tedavi

Bakırköy fizik tedavi merkezi vizyon olarak yüksek hedeflerle kurulmuş ve uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kliniğe gelen hasta-danışanlarımızın dışında toplumun sağlık ve refah düzeyininde gelişmesinde etkin rol almaktadır. Çünkü fizyoterapi tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sağlığın her alanında vardır, olmalıdır. Bakırköy fizyoterapi merkezi ve rehabilitasyon alanınında toplum bilincinin gelişmesi için her geçen gün daha etkin hale gelmektedir. Kurucu Uzman Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin özellikle yaptığı özgün, bilimsel ve alanında ilk olma özelliği taşıyan çalışmalarla ülke genelinde fizyoterapi alanının uluslararası platformlarda gelişmesi ve büyümesine de ciddi katkı sağlamaktadır.

İstanbul Fizyoterapi Merkezi

İstanbul fizyoterapi merkezi hastalarımızın online araştırmalarda kullandığı kelime gruplarını kapsamaktadır. Aramalarda İstanbul fizyoterapi merkezi olarak karşınıza çıksakta merkez ismimiz ABS Fizyoterapi ve Rehabilitasyondur. Bakırköy’ün kalbi olan incirli ana cadde üzerinde bulunan merkezimize ulaşmak ve detaylı bilgi almak için iletişim sekmesi üzerinden asistanlarımıza ulaşabilir, tüm merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıca sık sorulan sorular sekmemizde de merak ettiğiniz sorularınız varsa cevap bulabilirisiniz.

İstanbul’un En İyi Fizik Tedavi Merkezi

İstanbul’un en iyi fizik tedavi merkezi olmaya aday olan kliniğimiz hasta-danışanları ile olan çalışmalarında gerek bireysel olarak gerekse kurumsal olarak yüksek memnuniyet ve başarı oranına sahiptir. Tabi ki insan yaşamına dokunan ve katkı sağlayan her kurumsal-bireysel merkez bizlerin nezdinde İstanbul’un en iyi fizik tedavi merkezidir. Burada önemli olan en iyi fizik tedavi merkezi olma özelliğini etik, bilimsel, ahlaki ve başarılı sonuçlara imza atarak hizmet hususunda göstermektir.

Leave a Reply