Skip to main content

GTOS Terapi etkili mi ? sorusu bu metot ve yöntemin araştırmasını yapan herkesin merak ettiği soruların arasında geliyor.

Bugün, mutluluğun anahtarı sağlıklı ve zinde bir yaşama sahip olmaktan geçiyor. Bilinçli her insan beden sağlığının ne derece önemli olduğunun farkında. Bu yüzden çağımızda bizi yorarak zamana yenik düşüren tüm uyarıcılara karşı önlem alabilmemiz için birçok teknik de kullanılıyor. Sade ve mutlu yaşamın sırrını keşfetmeye çalışan uzmanlar, sağlıklı bedenlere sahip olmamız için de farklı tekniklere yönelik çalışmalar yapıyor. GTOS Terapi’de günümüzde birçok insanın tercih etmeye başladığı bu özel tıbbi teknikler arasında dikkat çekiyor.

Ağrılara Gtos Terapi Son Veriyor

Ağrılara gtos terapi son veriyor. GTOS Terapi, kas lifleri ile tendonlar arasında yer alan bağ dokuda yaşanan rahatsızlıkları kendine özgü ve kesin sonuca odaklı bir yöntemle çözüme kavuşturuyor. Işın, ışık, iğne ya da ilaç kullanmadan kendine özgü bir yöntemle kas ağrılarını gideren GTOS Terapi, cilt üzerinden uygulanan bir manuel terapi metodudur. Yoğun çalışma temposunda ki hemen hemen herkesin şikayeti olan bel ve boyun ağrıları başta olmak üzere patolojik olmayan tüm ağrılar için önerilen GTOS terapi, aynı zamanda diz ağrıları, omurga ağrıları, sinir sıkışmaları, fıtık ağrıları ve kireçlenmeye bağlı problemlerin çözümü için de tercih ediliyor. Uzman bir GTOS Terapist desteği uygulanan ve ilk seans itibariyle sonuçları hissedilen bu yöntem, her geçen gün daha çok kişi tarafından çözüm yolu olarak değerlendiriliyor.

Uzman bir Gtos Terapist’ten Destek Almalısınız

Uzman bir Gtos Terapist’ten destek almalısınız. Uzman bir GTOS Terapist desteği ile uygulanması gereken bu yöntem sonucunda ağrılarınızdan kısa sürede kalıcı olarak başarılı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Alanında yetkin ve uygulayabilir bilince sahip  GTOS Terapist unvanlı bir fizyoterapistle gerçekleştireceğiniz terapi sonucunda sağlığınızı tehlike altına alacak herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Çünkü GTOS Terapi uygulama metodu ve kullanılan cihaz, patentli, güvenilir ve tedavinize uygun cihaz olarak tasarlanmıştır. Uygulayan kişinin fizyoterapist oluşu ve gerekli yetkinliğe sahip GTOS Terapist ünvanını’da almış olması bu uygulama için başarıyı sağlayacak unsurlardır.

Uygulanan terapi metoduyla birlikte fizyoterapist size anlatacağı bir çok şeyle yaşam kalitenizi yükselterek daha sağlıklı bir yaşama adım atmanız içinde olanak sağlar. Uzman bir fizyoterapist olarak sizi kısa sürede şikayetlerinizden kurtarır. Ayrıca, tercih edeceğiniz terapinin holistik fizyoterapi olarak adlandırılan, bütüncül fizyoterapi yaklaşımı ile uygulanması da son derece önemli.Çünkü hastalık odaklı değil hasta odaklı düşünmek gerekir. Her birey kendine özel ve önemlidir. Hastanın bireysel değerlendirilmeside bütüncül düşünmeyi yani holistik bakış açısını gerektirir.

Bütüncül Tıp Bilinciyle Uygulanan GTOS Terapi Kalıcı İyileşme Sağlar

Bütüncül tıp bilinciyle uygulanan GTOS Terapi kalıcı iyileşme sağlar. Şikayetlerinize geçici çözüm önerileri bulmak yerine, belirli bir süre de kesin sonuca ulaşmayı tercih etmelisiniz. Bunun için öncelikle sizi tüm bedeninizle birlikte tanıyacak ve sorunların kaynağına doğrudan ulaşacak bir fizyoterapist’ten destek almalısınız. Bütüncül (holistik) tıp yaklaşımının gereği olarak farklı şikâyet noktalarının da bilincinde olan uzman bir fizyoterapist, size farklı tedavi yöntemleri de önerir. Klasik bakış açısıyla ve geleneksel yöntemlerle, dar bir alandaki tedaviye odaklanan yaklaşımlar bedensel bütünlüğü doğru olarak değerlendiremez.

Bu durumda bütüncül (holistik) fizyoterapi yaklaşımı ve fonksiyonel tıp düşüncesi, bedeninizi bir bütün olarak ele alırken, hastalıkların kaynağını bulmaya yönelik doğru adımlar atılmasını sağlar.

GTOS Terapi Etkili mi ? Bütüncül Fizyoterapiyle Birlikte GTOS Terapi Nasıl Uygulanır ?

Bütüncül fizyoterapiyle birlikte GTOS Terapi nasıl uygulanır ?

İnsan psikolojisini ve anatomik yapısını da değerlendiren bütüncül (holistik) yaklaşım için alanında uzman bir fizyoterapistten destek almak gerekir. Psikonöroimmünoloji, osteopati, fizyoterapi, manuel terapi, egzersiz alanlarında da çalışmalar yapan ABS Holistik Sağlık merkezi uzmanlarıyla birlikte kurucusu Uzman Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin ve ekibi, GTOS Terapi uygulamasında, tüm bu alanları birlikte değerlendirerek daha kalıcı bir etkiye ulaşılmasını hedefliyor. Sezgin, fizyoterapi ve rehabilitasyon, osteopati, ortopedik manipulatif terapi, manuel terapi, struktural integration terapi, psikonöroimmünoloji gibi konularında da hastalarına çağdaş yönetmelerle yardımcı olmaya devam ediyor. Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin, güncel akademik gelişmeleri de yakından takip ederek tedavilerinde bu uygulamalara mutlaka yer veriyor.

GTOS Terapi Etkili mi ? Sorusunun Cevabı İçin

Kliniğinde de ekip olarak ‘sağlıkta bütüncül bakış’ parolasıyla çalışılıyor. Bütüncül (holistik) yaklaşımla tedavinin önemine dikkat çeken Sezgin, böylece sebebini bilemediğimiz ancak hayatımızı olumsuz anlamda etki altına alan tüm rahatsızlıkların kaynağına daha hızlı ve etkili bir şekilde müdahalenin mümkün olduğunu belirtiyor. Ağrılardan zahmetsizce kurtulmanın ve kalıcı tedavinin yolu için güvenilir bir yöntem olarak GTOS Terapi’yi öneren Uzman Fizyoterapist Ahmet Burak Sezgin bu konuda hizmet almak isteyen tüm hastalarının ABS Holistik Sağlık merkezi ile iletişime geçerek konu hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğini belirtiyor. GTOS Terapi etkili mi ? sorusunun cevabının da bütüncül fizyoterapi’de etkili yöntemlerden birisi olarak başarıyla uygulanmakta ve etkili sonuçlar alınmakta olduğunu belirterek yazımızı tamamlıyoruz.

Sağlıklı günler.

Leave a Reply