fbpx

Gtos Terapi ile Ağrılarınızla Vedalaşın!

Bel, boyun, diz, kalça, omuz ve diğer eklem ağrıları, tüm eklem kireçlenmeleri ve bunlar gibi bir çok teşhisi koyulmuş olan, patolojik olmayan ağrı şikayetlerine GTOS Terapi ile son verin ! Kas, iskelet ve sinir sistemini oluşturan tüm doku rahatsızlıklarında ilaçsız ve ameliyatsız, deri altına girilmeden uygun görülen seans aralığında uygulanarak sizi ağrılarınızdan kurtaracak bir yöntemdir GTOS Terapi. Gtos terapi uygulamalarından sonra hastanında terapistinin isteklerine uyması koşuluyla ameliyat ihtiyacı kalmaz.

Dünya’da ve ülkemizde kullanılan bu yeni metot olan gtos terapi, mutlaka uzman bir fizyoterapist tarafından uygulanması gereken bir tedavi yöntemi. Yaklaşık 15-20 yıllık geçmişi olan bu terapi sistemini, Boston Üniversitesi nöroloji bilim dalı bölüm başkanı Prof. Dr. R. Whitney 21.yüzyılın en iyi tedavisi olarak belirtmiştir ve onaylamıştır.

Ağrılarınızdan Kurtulmak İçin Etkili Bir Yol

Gtos Terapi’nin geçerliliği ve etkinliği Boston Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. Patolojik olmayan her ağrıya uygulanabilen gtos terapi, hiç bir yan etki göstermeden tamamen manuel dediğimiz el ile yapılan özel bir uygulama. İğne, ilaç, ışın, ışık, lazer, radyasyon vb. alışıla gelmiş, daha önce defalarca uyguladığınız ve sonuç alamadığınız yöntemlerden çok daha basit ve bir o kadar etkili bir yöntem. Gtos terapi, bel fıtığı, boyun fıtığı, omurilik daralması, kanal daralması, tendinit, tenosinovit, boyun bölgesi kanal daralması, bel bölgesi kanal daralması, siyatik sinir sıkışması, siyatik sinir ağrısı, karpal tünel sendromu, sinir sıkışmaları, eklem kireçlenmesi, omurga disk kireçlenmesi gibi iskelet, kas ve sinir sisteminde gerçekleşen tüm ağrılarda ve dahası menisküs, tendon yırtığı, diz problemleri çapraz bağ gibi spor sonucu oluşan yaralanmalarda da uygulanabilir.

Gtos Terapi Kalıcı Bir Terapidir

Gtos terapi’nin doğal ve el ile uygulanıyor olması akıllara kalıcı bir çözüm müdür ? Sorusunu getiriyor olabilir. Bu soruya verilecek cevap bilimsel ve akademik kanıtlara da dayanarak kocaman bir Evet ! Gtos terapi teşhis ve tanısı koyulmuş ve uygulanabilir olan hastalıklarda uzman bir fizyoterapist tarafından etkin bir biçimde uygulandığında etkin kalıcı bir çözümdür. Ayrıca patolojik olmayan ağrı şikayetiniz tedavi edildikten sonra bile ilerleyen zamanlarda vücudunuzun çeşitli yerlerinde yanlış hareket veya kazalardan oluşan diğer ağrılarınız için de tekrar uygulanabilen güvenilir bir yöntemdir.

Yani tek bir defa değil tekrar tekrar uygulanabilir bir yol ve metottur. Özellikle GTOS Terapi’nin sadece ABS Holistik Sağlık kliniğine özel diğer holistik (bütüncül) fizyoterapi metotlarımız arasında yer alan; osteopati, fizyoterapi ve rehabilitasyon, egzersiz, psikonöroimmünoloji, footbalance ortopedik tabanlık ve manuel terapi uygulamaları ile birleşmesi kalıcı iyileşmeyi ve etkinliği arttırmaktadır.

Gtos Terapi Nasıl Uygulanır?

Gtos terapi, alanında uzman fizyoterapist tarafından gtos terapist ünvanı ve eğitim sertifikası almış fizyoterapistler tarafından uygulanmalıdır. Özgün, patentli ve güvenilir olan bir cihazla, yarı mekanik olarak el ile uygulanan başarılı tıbbi bir  yöntemdir. Uygulama süresi terapistin ön görüşüne ve hasta durumuna göre değişmektedir. Tedavi protokolleri uygulaması sonrası ağrılarınızdan tamamen kurtulmuş olsanız dahi holistik bütüncül tedavi yaklaşımıyla fizyoterapistin verdiği egzersiz programına da uyulması şartıyla, kronik ağrılara ve oturma bozuklukları gibi sorunlara da çözüm bularak tedavi daha efektif olarak uygulanmış olur.

Gtos Terapi kimlere uygulanabilir ?

Gtos terapi, kronik ağrılı hastalarda, daha önce ameliyat olmuş yada olmamış tüm hastalarda, hamilelerde, duruş bozukluğundan kaynaklanan ağrılarda ve duruş bozukluğu olan kişilerde, diabet rahatsızlığı olanlarda ve/veya tansiyon hastaları gibi tüm hastalarda hekimininde ön görmesi ve fizyoterapist değerlendirmesi sonucunda olumsuz bir durum yoksa rahatlıkla uygulanabilir ve masajdan daha risksiz bir yöntemdir.Bir cevap yazın


Gelen Sorular
TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM


 

    close-link
    WhatsApp WhatsApp
    Hemen Ara
    Yol Tarifi